Kuchnia na wymiar – dlaczego warto?

Planujesz remont kuchni i zastanawiasz się nad idealnym rozwiązaniem. Wybrać kuchnię na wymiar czy może gotowe rozwiązanie dostępne w sklepach? Podpowiadamy, dlaczego pierwsze rozwiązanie jest o wiele lepszą decyzją.

Projekt dokładnie taki, o jakim marzysz

Wybierając meble na wymiar możesz zaprojektować doładnie taką kuchnię, jakiej potrzebujesz i o jakiej od dawna marzysz. Jest to szczególnie przydatne w przypadku osób, które są właścicielami kuchni o nietypowych kształtach czy wymiarach.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Gotowe rozwiązania często nie są dopasowane do wymiarów naszych pomieszczeń, przez co może pozostać wiele niewykorzystanej przestrzeni. Niewiele gotowych rozwiązań oferuje także możliwość zabudowy pod sufit, która daje wiele dodatkowych możliwości przechowywania. Co więcej masz możliwość wybrania dokładniej takiej ilości szuflad, czy szafek jakiej potrzebujesz.

Zabudowa sprzętu AGD

Również sprzęt AGD może mieć niestandardowe wymiar. Meble kuchenne na zamówienie to rozwiązanie, które przychodzi tutaj z pomocą. Znając wcześniej wymiary sprzętu, ekipa produkująca dla Ciebie meble dopasuje ich wmiar do Twojego nowego sprzętu.

Indywidualny wygląd

Nie chcesz mieć kluchni takiej jak wszyscy? Tutaj również z pomocą przychodząfirmy produkujące meble na wymiar. Gwarantują one niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i zasobności portfela!

Jakość i trwałość na najwyższym poziomie

Meble składane ręcznie gwarantują wyżą jakość oraz trwałość niż te ze sklepu, produkowane masowo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *