Jakie kolory będą królowały we wnętrzach w 2019 roku?

Planujesz remont swojego wnętrza i chcesz aby było ono zgodne z najnowszymi trendami? Z naszego artykułu dowiesz się, jakie kolory będą królowały we wnętrzach w 2019 roku. Zaplanowanie całego przedsięwzięcia stanie się o wiele prostsze, a Twoje wnętrza zrobią wrażenia na wszystkich – zarówno gościach, jak i domownikach.

Oto lista kolorów, na które warto zwrócić szczególną uwagę

Orzech laskowy

Orzech laskowy to kolor od którego emanuje dużo ciepła. Ten odcień z pewnością będzie ponadczasowy i doskonale będzie współgrał ze wszystkimi meblami. Orzech laskowy posiada wiele odcieni. Dokonaj szybkiej analizy, które pokoje wymagają rozjaśnienia i odpowiednio dopasuj tonację farby tak, aby pokoje wymagające rozświetlenia nabrały blasku.

Liliowy szary

Szary króluje w naszych wnętrzach niezmiennie od kilku seznowu i tak będzie też w roku 2019. Jest to klasyczna barwa, która sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu.

Ciemna zieleń

Ciemna zieleń to must have tego seznowu. Jest to jedna z najpopularniejszych farb Pantone w 2019 roku, odcień jest w zasadzie nowym ujęciem bogatej zieleni myśliwskiej. Kolor nadaje wnętrzom charakteru a także odrobinę więcej naturalności, naśladując bujną roślinność.

Wyżwej wymienione kolory to jedynie nieliczne przykłady barw, które będą królowały we wnętrzach w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *